https://www.dehaco.nl/contact/_176____NL
Uw totaalleverancier voor de sloop-, recycling- en saneringsbranche
Uw offerte aanvragen
Zoeken
Openingstijden
Maandag   08.00 - 17.00 uur
Dinsdag   08.00 - 17.00 uur
Woensdag   08.00 - 17.00 uur
Donderdag   08.00 - 17.00 uur
Vrijdag   08.00 - 17.00 uur
Zaterdag   10.00 - 12.00 uur
    (Alleen op afspraak)
Zondag   Gesloten

 

Neem contact met ons op

Of breng een bezoekje aan één van onze vestigingen. U bent van harte welkom!

   

Bezoekadres Hoofdkantoor
Kruisbaak 25
2165 AJ Lisserbroek
Nederland

Telefoon +31 (0)88 20 20 600
E-mail info@dehaco.nl

Ma t/m vr 08.00 - 17.00 uur

KVK Amsterdam 340 590 24

 

Vestiging Werkendam
Calandstraat 20
4251 NZ Werkendam
Nederland

Telefoon +31 (0) 88 20 20 690
E-mail info@dehaco.nl

Ma t/m vr 07.30 - 16.30 uur

 

 

Vestiging Sittard
Nusterweg 80A
6136 KV Sittard
Nederland

Telefoon +31 (0)88 20 20 613
E-mail info@dehaco.nl

Ma t/m vr 08.00 - 17.00 uur

 


Vragen? Ons verkoopteam helpt u graag verder:

Ivar Dofferhoff

International account manager
+31 6 13 64 76 04
idofferhoff@dehaco.nl

Jeroen van Voorden

Jr. International account manager
+31 6 53 23 87 53
jvanvoorden@dehaco.nl

Kevin van der Lans

Rayonmanager Noordwest Nederland
+31 06 22 03 98 24
kvdlans@dehaco.nl

Jeroen van der Zijden

Medewerker binnendienst rayon Noordwest Nederland
+31 88 20 20 611
jvdzijden@dehaco.nl

Marinus Nijhof

Rayonmanager Noordoost Nederland
+31 6 10 00 26 20
mnijhof@dehaco.nl

Sven van der Valk

Medewerker binnendienst rayon Noordoost Nederland
+31 88 20 20 619
svdvalk@dehaco.nl

Gerard Fransen

Rayonmanager Zuidoost Nederland - Safety
+31 6 10 00 26 21
gfransen@dehaco.nl

Pepijn Bomas

Medewerker binnendienst rayon Zuidwest Nederland - Safety
+31 88 20 20 617
pbomas@dehaco.nl

Cor Nell

Rayonmanager Zuidwest Nederland - Sloop/Stof
+31 6 53 25 46 69
cnell@dehaco.nl

Arjan Bartelds

Medewerker binnendienst rayon Zuidwest Nederland - Sloop/Stof
+31 88 20 20 606
abartelds@dehaco.nl

Pascal van den Boom

Rayonmanager Zuidoost Nederland
+31 6 22 66 20 02
pvdboom@dehaco.nl

Dominique de Ponti

Medewerker binnendienst rayon Zuidoost Nederland
+31 88 20 20 613
ddeponti@dehaco.nl

Rony Gerres

Rayonmanager België/Luxemburg
+31 6 21 16 95 41
rgerres@dehaco.nl

Boris Davin

Medewerker binnendienst rayon België/Luxemburg
+31 88 20 20 620
bdavin@dehaco.nl

Frank Berbée

Ambassadeur
+31 6 53 14 77 13
fberbee@dehaco.nl

Martijn van Duyvenvoorde

Sales- en marketing directeur
+31 88 20 20 600
mduyvenvoorde@dehaco.nl