https://www.dehaco.nl/contact/_176____NL
Uw totaalleverancier voor de sloop-, recycling- en saneringsbranche
Uw offerte aanvragen
Zoeken
Openingstijden
Maandag   08.00 - 17.00 uur
Dinsdag   08.00 - 17.00 uur
Woensdag   08.00 - 17.00 uur
Donderdag   08.00 - 17.00 uur
Vrijdag   08.00 - 17.00 uur
Zaterdag   10.00 - 12.00 uur
    (Alleen op afspraak)
Zondag   Gesloten

 

Contact

   

Bezoekadres Hoofdkantoor
Kruisbaak 25
2165 AJ Lisserbroek
Nederland

Telefoon +31 (0)88 20 20 600
E-mail info@dehaco.nl

Ma t/m vr 08.00 - 17.00 uur

KVK Amsterdam 340 590 24

 

Vestiging Werkendam
Calandstraat 20
4251 NZ Werkendam
Nederland

Telefoon +31 (0) 88 20 20 690
E-mail info@dehaco.nl

Ma t/m vr 07.30 - 16.30 uur

 

 

Vestiging Sittard
Nusterweg 80A
6136 KV Sittard
Nederland

Telefoon +31 (0)88 20 20 613
E-mail info@dehaco.nl

Ma t/m vr 08.00 - 17.00 uur

 


Wie is uw contactpersoon?

Hieronder treft u een overzicht van ons verkoopteam. Twijfelt u over wie uw contactpersoon is? Download dan onze gedetailleerde rayonkaart voor een overzichtskaart met postcodegebieden.

Rayonindeling verkoopteams (.pdf)
Verkoopteam Noordwest Nederland

Kevin van der Lans
Rayonmanager

Tel +31 (0)6 22 03 98 24
E-mail kvdlans@dehaco.nl

Jeroen van der Zijden
Binnendienst

Tel +31 (0)88 20 20 611
E-mail jvdzijden@dehaco.nl

Verkoopteam Noordoost Nederland

Marinus Nijhof
Rayonmanager

Tel +31 (0)6 10 00 26 20
E-mail mnijhof@dehaco.nl

Sven van der Valk
Binnendienst

Tel +31 (0)88 20 20 619
E-mail svdvalk@dehaco.nl

Verkoopteam Zuidwest Nederland - Safety

Gerard Fransen
Rayonmanager

Tel +31 (0)6 10 00 26 21
E-mail gfransen@dehaco.nl

Pepijn Bomas
Binnendienst

Tel +31 (0)88 20 20 617
E-mail pbomas@dehaco.nl

Verkoopteam Zuidwest Nederland - Sloop/Stof

Cor Nell
Rayonmanager

Tel +31 (0)6 53 25 46 69
E-mail cnell@dehaco.nl

Arjan Bartelds
Binnendienst

Tel +31 (0)88 20 20 606
E-mail abartelds@dehaco.nl

Verkoopteam Zuidoost Nederland

Pascal van den Boom
Rayonmanager

Tel +31 (0)6 22 66 20 02
E-mail pvdboom@dehaco.nl

Dominique de Ponti
Binnendienst

Tel +31 (0)88 20 20 613
E-mail ddeponti@dehaco.nl
Verkoopteam België/Luxemburg

Rony Gerres
Rayonmanager

Tel +31 (0)6 21 16 95 41
E-mailadres rgerres@dehaco.nl

Boris Davin
Binnendienst

Tel +31 (0)88 20 20 620
E-mail bdavin@dehaco.nl
Verkoopteam Internationaal

Ivar Dofferhoff
International account manager

Tel +31 (0)6 13 64 76 04
E-mail idofferhoff@dehaco.nl

Jeroen van Voorden
Jr. international account manager

Tel +31 (0)88 20 20 612
E-mail jvanvoorden@dehaco.nl
Ambassadeur Sales- en marketing directeur

Frank Berbée
Ambassadeur

Tel +31 (0)6 53 14 77 13
E-mail fberbee@dehaco.nl

Martijn van Duyvenvoorde
Sales- en marketing directeur

Tel +31 (0)88 20 20 600
E-mail mduyvenvoorde@dehaco.nl